Gabiony

Gabiony Úvod

1   - 2 3 4 5   - 6

GABIONY, GABIONY, GABIONY Residence Velká Chuchle

Podívejte se jak mohou být použity gabiony, gabiony tvoří nejen opěrné zdi, gabiony jsou použity jako obklad, gabiony jsou zahradním doplňkem...


Zahájení realizace gabionové opěrné stěny Žel.Uzel Dmažlická Plzeň

Zealizace gabionové opěrné stěny podél svahy železničních kolejí. Gabiony tvoří opěrnou stěnu.


Zahájení realizace gabionů BD KOPECKÉHO Praha

Realizujeme další gabionovou zeď, která je součástí garáží BD. Gabiony jsou úzké 30cm, gabiony jsou oboustranně skládány. Gabionové stěny, gabionové zídky, gabionový obklad.


Gabionová opěrná stěna BD ŠTĚRBOHOLY

Dokončená gabionová opěrná stěna BD Štěrboholy. Gabiony a gabionová opěrná stěna lemuje parkovací stání a odděluje předzahrádky domů. Gabiony jsou plněny kamenem z lomu Zbraslav.


Popelnicové stání gabiony BD ŠTĚRBOHOLY

Dnes jsme zahájili realizaci gabionů, gabiony budou tvořit popelnicové stání. Gabiony jsou exteriérovým doplňkem výstavby nových bytů v ul. Pod Areálem Štěrboholy.


Gabionová opěrná stěna OC STRIP MALL SPEKTRUM ČESTLICE

Stavba gabionové opěrné stěny u nového OC v Čestlicích. Gabiony jsou stavěny z gabionových sítí pohledového oka 5x5cm, a kámen do gabiony je malé frakce, gabiony budou ze sypané varianty a kamene do gabionů kamenolom Zbraslav.


Gabionový plot RD Trnovany

Realizace gabionů, které tvoří gabionové oplocení, skládaný gabion, gabionový plot.


Gabionové schody MALEŠICE

Gabionové sítě vyplněné kamenem tvoří gabionové schodiště, které je napojené na terasu a také na gabionovou dělící stěnu, gabionový plot.


Pokračování gabionová opěrná stěna LIBCHAVY

Gabionová opěrná stěna, která zpevňuje svah u výstavby výrobní haly. Gabionová opěrná zeď je tvořena velkými několika m3 koši, které zajišťují sílu pevnosti gabionové zdi.
Pokračujeme v realizaci velké gabionové zdigabiony tvoří velkou opěrnou zeď.


1   - 2 3 4 5   - 6

+420 602 230 470