Gabionové díly

Gabionové prefabrikované díly

Gabionové prefabrikované díly

Možnosti gabionových konstrukcí jsou velice široké, ale někdy stačí jen jednoduchá konstrukce bez zbytečných konstrukčních zvláštností. Pro jednoduší konstrukce gabionů je možné použít již připravené prefabrikované bloky. Výhodou je úspora času a tím i peněz bez nutnosti skladovat materiál.

Obzvláště výhodné je použití prefabrikovaných kostek když je zapotřebí rychle postavit zeď, nebo zídku. Pokud nejsou potřeba základy, tak je stavba otázkou pár hodin. Při stavbě nevadí ani nepříznivé povětrnostní podmínky, stavět můžete i v zimě. Při stavbě není potřeba žádná malta, ani jiné pojivo.

Stavba gabionu s prefabrikovanými díly je velice snadná. Prefabrikované díly mají standardní rozměr 100 cm x 50cm x 50 cm. Skladem máme vždy stovky kusů, takže není problém dodání ze dne na den. Kostky dovezete kamionem přímo na staveniště, bagrem kostky složíte přímo na požadované místo a za den máte hotovou zeď.

Ne vždy se hodí prefabrikované stavební díly, ale často je použít můžete. Ušetříte tím nejen peníze, ale i čas a pracovní síly. Nehledě k tomu, že gabionové konstrukce jsou i na pohled zajímavější než obyčejná zeď. Dalším plus je možnost stavět i za mrazu a nijak to konstrukci neublíží. Neváhejte nás kontaktovat s dotazem a požadavkem. Spolu vybereme nejlepší řešení.


+420 602 230 470